Eredmények - 1. forduló

Kedves Versenyzők!

Köszönjük, hogy beneveztek a Túl az első X-en – Tehetsz a jövődért, válassz! című középiskolai vetélkedőnkre. Reméljük, hogy a versenyre való felkészülés hasznos tudással gazdagította Önöket.

Az alábbi táblázatban tesszük közzé a 2018. október 25-én lezajlott első forduló eredményeit, amelyek alapján 48 csapat jutott tovább a regionális döntőkbe. A továbbjutókat a második fordulóval kapcsolatos teendőikről néhány napon belül tájékoztatjuk a jelentkezési lapon megadott kapcsolattartó e-mail címeken.

 

HELYEZÉS

CSAPAT NEVE

VÁROS

ISKOLA

ELÉRT PONTSZÁM

TESZT MEGOLDÁSI IDEJE

EREDMÉNY

1.

Oranzs

Tiszafüred

Kossuth Lajos Gimnázium és Általános Iskola

96

0:20:30

TOVÁBBJUTOTT

2.

A

Pilisvörösvár

Friedrich Schiller Gimnázium és Kollégium

95

0:18:01

TOVÁBBJUTOTT

3.

NMCS

Bicske

Székesfehérvári SZC Vajda János Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

94

0:13:40

TOVÁBBJUTOTT

4.

Fazék

Budapest

Budapesti Fazekas Mihály Gimnázium

94

0:18:18

TOVÁBBJUTOTT

5.

Kexmenyétiek

Kecskemét

KSZC Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

94

0:24:20

TOVÁBBJUTOTT

6.

SZEGED

Szeged

SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

94

0:24:53

TOVÁBBJUTOTT

7.

Csongerek

Budapest

Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium

91

0:19:44

TOVÁBBJUTOTT

8.

Socrates

Budapest

Karinthy Frigyes Gimnázium

91

0:21:24

TOVÁBBJUTOTT

9.

DEUS EX MACHINA

Dunakeszi

Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

91

0:27:47

TOVÁBBJUTOTT

10.

Gazdag befolyásos alakok

Ajka

Ajkai Gimnázium, Szakgimnázium, Szakközépiskola, Általános Iskola, Sportiskola és Kollégium Bánki Donát Intézményegység

91

0:29:31

TOVÁBBJUTOTT

11.

NLG :)

Szombathely

Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium

89

0:20:35

TOVÁBBJUTOTT

12.

3 testőr+ÁFA

Kecskemét

Kecskeméti Református Gimnázium

89

0:23:07

TOVÁBBJUTOTT

13.

AKG Nagykövet

Budapest

Alternatív Közgazdasági Gimnázium

89

0:26:43

TOVÁBBJUTOTT

14.

Mindegy

Miskolc

Fráter György Katolikus Gimnázium és Kollégium

87

0:23:03

TOVÁBBJUTOTT

15.

PROTEST

Budapest

Bornemisza Péter Gimnázium

87

0:24:09

TOVÁBBJUTOTT

16.

X-LEÖVEY

Budapest

Leövey Klára Gimnázium

87

0:27:24

TOVÁBBJUTOTT

17.

Flower Power

Budapest

Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium

86

0:22:23

TOVÁBBJUTOTT

18.

Győri édes

Budapest

Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium

86

0:23:27

TOVÁBBJUTOTT

19.

Forradalom

Miskolc

Földes Ferenc Gimnázium

86

0:26:23

TOVÁBBJUTOTT

20.

A víg csorda

Szombathely

Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium

85

0:21:27

TOVÁBBJUTOTT

21.

Imperio

Budapest

Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium

85

0:25:23

TOVÁBBJUTOTT

22.

Hettiták

Budapest

Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

84

0:24:16

TOVÁBBJUTOTT

23.

EU-fória

Győr

GYSZSZC Deák Ferenc Közgazdasági Szakgimnáziuma

83

0:27:02

TOVÁBBJUTOTT

24.

All Stars

Barcs

Barcsi Széchenyi Ferenc Gimnázium és Kollégium

82

0:18:45

TOVÁBBJUTOTT

25.

Viktory

Budapest

Bornemisza Péter Gimnázium

82

0:24:34

TOVÁBBJUTOTT

26.

Golden Moments

Nagykőrös

Arany János Református Gimnázium

82

0:27:51

TOVÁBBJUTOTT

27.

Eufória

Győr

Győri Szolgáltatási SzC. Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája

81

0:25:37

TOVÁBBJUTOTT

28.

Világutazók

Győr

Győri Szolgáltatási SzC. Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája

81

0:28:43

TOVÁBBJUTOTT

29.

Mickey egerei

Debrecen

Tóth Árpád Gimnázium

81

0:29:02

TOVÁBBJUTOTT

30.

2RULE

Hajdúböszörmény

Hajdúböszörményi Bocskai Gimnázium

80

0:18:49

TOVÁBBJUTOTT

31.

BICS-KERINGŐ

Bicske

Székesfehérvári SZC Vajda János Gimnáziuma, Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

79

0:22:04

TOVÁBBJUTOTT

32.

4stars

Miskolc

Avasi Gimnázium

79

0:23:20

TOVÁBBJUTOTT

33.

EPAS DFGK

Fehérgyarmat

Fehérgyarmati Deák Ferenc Gimnázium és Kollégium

79

0:27:52

TOVÁBBJUTOTT

34.

AZ IRIGYEK

Budapest

Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium

78

0:17:36

TOVÁBBJUTOTT

35.

BRFG

Budapest

Budapest II. Kerületi II. Rákóczi Ferenc Gimnázium

78

0:23:16

TOVÁBBJUTOTT

36.

Kisfaludy

Mohács

Mohácsi Kisfaludy Károly Gimnázium

78

0:24:33

TOVÁBBJUTOTT

37.

Felsőház

Sopron

Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium

78

0:25:10

TOVÁBBJUTOTT

38.

CsSzSzCs

Győr

Győri Szolgáltatási SzC. Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája

78

0:29:08

TOVÁBBJUTOTT

39.

A 3 grácia és a testőr

Budapest

Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium

76

0:19:26

TOVÁBBJUTOTT

40.

Omega

Hajdúböszörmény

Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium

76

0:21:25

TOVÁBBJUTOTT

41.

Súlylökők

Miskolc

Földes Ferenc Gimnázium

76

0:22:29

TOVÁBBJUTOTT

42.

STB company

Siófok

SSZC Krúdy Szakgimnázium és Szakközépiskolája

76

0:24:37

TOVÁBBJUTOTT

43.

Juniorok

Jászberény

Szt. István Sport Általános Iskola és Gimnázium

75

0:25:19

TOVÁBBJUTOTT

44.

ZsArmy

Budapest

Közgazdasági Politechnikum Alternatív Gimnázium

75

0:25:46

TOVÁBBJUTOTT

45.

Avasi Mix

Miskolc

Avasi Gimnázium

75

0:29:12

TOVÁBBJUTOTT

46.

Túl szerények

Cegléd

Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium

73

0:24:57

TOVÁBBJUTOTT

47.

FOOLITICIAN

Orosháza

Székács József Evangélikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium

73

0:25:13

TOVÁBBJUTOTT

48.

DIFESZ

Keszthely

Zalaegerszegi SZC Keszthelyi Közigazgatási Szakgimnázium

72

0:24:21

TOVÁBBJUTOTT

 

 

 

 

 

 

 

49.

Lin and the puppies

Budapest

Budapest V. kerületi Eötvös József Gimnázium

71

0:24:34

NEM JUTOTT TOVÁBB

50.

Karinthiusok

Budapest

Karinthy Frigyes Gimnázium

70

0:24:43

NEM JUTOTT TOVÁBB

51.

Tetrarchák

Kecskemét

KSZC Széchenyi István Idegenforgalmi, Vendéglátóipari Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

70

0:28:23

NEM JUTOTT TOVÁBB

52.

NYERŐ NÉGYES

Hajdúböszörmény

Hajdúböszörményi Bocskai Gimnázium

69

0:25:54

NEM JUTOTT TOVÁBB

53.

KMSZH

Kecskemét

KSZC Gróf Károlyi Sándor Szakgimnáziuma és SZKI

68

0:26:53

NEM JUTOTT TOVÁBB

54.

Titánok

Budapest

BGSZC Teleki Blanka Közgazdasági Szakgimnázium

66

0:24:16

NEM JUTOTT TOVÁBB

55.

Arisztokraták

Kunszentmiklós

Baksay Sándor Református Gimnázium és Általános Iskola

66

0:24:52

NEM JUTOTT TOVÁBB

56.

Kannibálok

Mohács

PSZC Radnóti Miklós Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

65

0:26:17

NEM JUTOTT TOVÁBB

57.

Zsüszká

Pécs

Pécsi Leőwey Klára Gimnázium

62

0:27:16

NEM JUTOTT TOVÁBB

58.

Túl az érettségin?

Cegléd

Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium

62

0:28:45

NEM JUTOTT TOVÁBB

59.

BKV - Berzsenyis Középiskolások Versenycsapata

Sopron

Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium

61

0:25:44

NEM JUTOTT TOVÁBB

60.

Women in black

Budapest

Bornemisza Péter Gimnázium

60

0:25:08

NEM JUTOTT TOVÁBB

61.

Együtthangzók

Budapest

Leövey Klára Gimnázium

60

0:26:52

NEM JUTOTT TOVÁBB

62.

Tiszavirágok

Szolnok

Szolnok Városi Kollégium Tiszaparti Tagintézménye

60

0:27:27

NEM JUTOTT TOVÁBB

63.

Függetlenek

Budapest

Leövey Klára Gimnázium

59

0:25:40

NEM JUTOTT TOVÁBB

64.

A demokrácia barátai

Csorna

Győri Szolgáltatási SZC Hunyadi János Középiskolája

59

0:26:23

NEM JUTOTT TOVÁBB

65.

Arrabona

Győr

Győri Szolgáltatási SzC. Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája

59

0:27:33

NEM JUTOTT TOVÁBB

66.

Társadalom-Újító

Komárom

Komáromi Jókai Mór Gimnázium

59

0:29:19

NEM JUTOTT TOVÁBB

67.

Champions

Győr

Győri Szolgáltatási SzC. Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája

58

0:20:29

NEM JUTOTT TOVÁBB

68.

Avengers

Győr

Győri Szolgáltatási SzC. Krúdy Gyula Gimnáziuma, Két Tanítási Nyelvű Középiskolája, Turisztikai és Vendéglátóipari Szakképző Iskolája

58

0:22:41

NEM JUTOTT TOVÁBB

69.

Humanisták

Sopron

Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium

58

0:24:25

NEM JUTOTT TOVÁBB

70.

Építech

Debrecen

DSZC Építéstechnológiai és Műszaki Szakképző Iskolája

58

0:27:00

NEM JUTOTT TOVÁBB

71.

Márciusi ifjak

Nyírbátor

Báthory István Kat. Ált. Isk. és Gimnázium

58

0:27:49

NEM JUTOTT TOVÁBB

72.

Testvéreim az Úrban

Sopron

Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium

57

0:24:32

NEM JUTOTT TOVÁBB

73.

Megdönthetetlen bástya

Sopron

Berzsenyi Dániel Evangélikus Gimnázium

56

0:24:06

NEM JUTOTT TOVÁBB

74.

Vendéglátó

Tatabánya

TSZC Kereskedelmi, Vendéglátó és Idegenforgalmi Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

56

0:26:59

NEM JUTOTT TOVÁBB

75.

Girl power

Veszprém

VSZC Közgazdasági és Közigazgatási Szakgimnáziuma

53

0:26:06

NEM JUTOTT TOVÁBB

76.

Charlie angyalai

Budapest

BGSZC Teleki Blanka Közgazdasági Szakgimnázium

52

0:23:25

NEM JUTOTT TOVÁBB

77.

4 csillag

Tokaj

Szerencsi SzC Tokaji Ferenc Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

50

0:22:58

NEM JUTOTT TOVÁBB

78.

Túl igyekvők

Cegléd

Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium

48

0:29:23

NEM JUTOTT TOVÁBB

79.

Klébi-választó

Budapest

Klebersberg Kuno Általános Iskola és Gimnázium

42

0:28:57

NEM JUTOTT TOVÁBB

80.

Rendőrök 2.0

Derecske

Derecskei I. Rákóczi György Gimn. Szakgimn. És Koll.

31

0:27:47

NEM JUTOTT TOVÁBB

81.

Bor ereje

Tokaj

Szerencsi SzC Tokaji Ferenc Gimnáziuma és Szakgimnáziuma

26

0:19:24

NEM JUTOTT TOVÁBB

82.

Xéchenyi

Hatvan

Széchenyi István Római Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium

16

0:07:40

NEM JUTOTT TOVÁBB

83.

Election

Budapest

BGSZC Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakgimnáziuma

NEM TÖLTÖTTE KI A TESZTET

84.

ÉSZBONTÓK

Hatvan

Széchenyi István Római Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium

85.

Hódítók

Budapest

BGSZC Vásárhelyi Pál Kereskedelmi Szakgimnáziuma

86.

Túl ügyeskedők

Cegléd

Ceglédi Kossuth Lajos Gimnázium