Országgyűlési képviselők választása 2018 - nemzetközi megfigyelők

A választási eljárásról szóló törvény értelmében a Nemzeti Választási Iroda a nemzetközi megfigyelőkről nyilvántartást vezet és azt a honlapján közzéteszi.

A 2018. április 8-i országgyűlési választásra nyilvántartásba vett nemzetközi megfigyelők:

 

Katrina Anna Auza AEGEE-Europe
Daniele Bereny AEGEE-Europe
Karolis Butkevicius AEGEE-Europe
Elena Cason AEGEE-Europe
Rocco Giovanni Dibiase AEGEE-Europe
Natalia Duminica AEGEE-Europe
Ismailj Kamberi AEGEE-Europe
Mateusz Kamionka AEGEE-Europe
Hanna lena Krueger AEGEE-Europe
Irina Lepilova AEGEE-Europe
Rebecca Lie AEGEE-Europe
Pau Llosa Cufi AEGEE-Europe
Dali Malnoury AEGEE-Europe
Ana Catarina Marques da Silva AEGEE-Europe
Jonathan Mayo AEGEE-Europe
Coral Nadir Monge Sanchez AEGEE-Europe
Elsa Pacella AEGEE-Europe
Josef Panek AEGEE-Europe
Danica Petrovic AEGEE-Europe
Kai-Uwe Ratheiser AEGEE-Europe
Janne Riitakorpi AEGEE-Europe
Abel Riu AEGEE-Europe
Christina Rose AEGEE-Europe
Oleksandra Semenii AEGEE-Europe
Gabriella Sesti Osseo AEGEE-Europe
Iuliia Shypilova AEGEE-Europe
Kamil egehan Ünlü AEGEE-Europe
Martin Vait AEGEE-Europe
Rebecca Wagner AEGEE-Europe
Anna Maria Walraven AEGEE-Europe
Rafael Boeynaems AEGEE-Europe
Volodymyr Berkych CIFRA Monitoring Analytics Group
Olena Buglo CIFRA Monitoring Analytics Group
Nazarii Drala CIFRA Monitoring Analytics Group
Mykhailo Faifurka CIFRA Monitoring Analytics Group
Ostap Gorban CIFRA Monitoring Analytics Group
Lilya Hryhorovych CIFRA Monitoring Analytics Group
Iryna Sverdan CIFRA Monitoring Analytics Group
Oleksandr Konoval CIFRA Monitoring Analytics Group
Vitaliy Malyarenko CIFRA Monitoring Analytics Group
Natalia Nazarenko CIFRA Monitoring Analytics Group
Roman Sverdan CIFRA Monitoring Analytics Group
Serhii Serzhan CIFRA Monitoring Analytics Group
Yurii Tanasiichuk CIFRA Monitoring Analytics Group
Ahmad Rasuli EBESZ/ODIHR
Catalina-Oana Constantin Ani  EBESZ/ODIHR
Dimitra Ioannou    EBESZ/ODIHR
Douglas Wake    EBESZ/ODIHR
Inta Lase   EBESZ/ODIHR
Jurga Luksaite-Roehling   EBESZ/ODIHR
Martin Paul Minder  EBESZ/ODIHR
Matti Tapio Heinonen  EBESZ/ODIHR
Meaghan Fitzgerald    EBESZ/ODIHR
Milan Kuksa   EBESZ/ODIHR
Richard Lappin   EBESZ/ODIHR
Sanita Jemberga   EBESZ/ODIHR
Sergey Radchenko    EBESZ/ODIHR
Silke Tittel   EBESZ/ODIHR
Stephanie Marie Jeanne Marsal EBESZ/ODIHR
Thomas Rymer   EBESZ/ODIHR
Ulvi Akhundlu   EBESZ/ODIHR
Peczsz Jakub EBESZ/ODIHR
Iain Lindsay Egyesült Királyság Nagykövetsége
Caitlin Bradshaw Egyesült Királyság Nagykövetsége
Zsolt Maróti Egyesült Királyság Nagykövetsége
Levente Nyitrai Egyesült Királyság Nagykövetsége
Thomas Whitehead Egyesült Királyság Nagykövetsége
Charles Outters   Francia Nagykövetség
Eric Fournier   Francia Nagykövetség
Erwann Dumont   Francia Nagykövetség
Julie Fort   Francia Nagykövetség
Thibaut Lespagnol   Francia Nagykövetség
Tamar Kapanadze Georgia Központi Választási Bizottsága
Giorgi Javakhishvili Georgia Központi Választási Bizottsága
Levani Maisuradze Georgia Központi Választási Bizottsága
Ketevan Dangadze Georgia Központi Választási Bizottsága
Tamar Kapanadze Georgia Központi Választási Bizottsága
Giorgi Javakhishvili Georgia Központi Választási Bizottsága
Levani Maisuradze Georgia Központi Választási Bizottsága
Ketevan Dangadze Georgia Központi Választási Bizottsága
Marina Varga   Holland Királyság Nagykövetsége
René Van Hell  Holland Királyság Nagykövetsége
Steven Sutton   Holland Királyság Nagykövetsége
Elzo Molenberg Holland Királyság Nagykövetsége
Garai Bence                 Holland Királyság Nagykövetsége
Diana Pozdniak International Elections Study Center
Tylaite Justina International Elections Study Center
Adam Busuleanu International Elections Study Center
Louise Brigitta Hilmersson International Elections Study Center
Shabunia Alena International Elections Study Center
Dzianis Krasachka International Elections Study Center
Sándor  Nagy International Romani Union
László Kiss International Romani Union
Méabh Ní Drisceoil Ír Nagykövetség
Naderi Zabihollah   Iráni Nagykövetség
Kei Kuragane   Japán Nagykövetség
Isabelle Poupart   Kanada Nagykövetsége
Michael Horler   Kanada Nagykövetsége
SeungCheol Mun Koreai Nemzeti Választási Iroda
Sangho Han Koreai Nemzeti Választási Iroda
Chunsu Jung Koreai Nemzeti Választási Iroda
Yuongpyo Kim Koreai Nemzeti Választási Iroda
Hyein Kim Koreai Nemzeti Választási Iroda
SeokBong Kang Koreai Nemzeti Választási Iroda
YuongYi Kim Koreai Nemzeti Választási Iroda
Stevan Veselinovc Koszovó Központi Választási Bizottsága
Haki Krasniai Koszovó Központi Választási Bizottsága
Betim Gjoshi Koszovó Központi Választási Bizottsága
Ercan Spat Koszovó Központi Választási Bizottsága
Ergit Queli Koszovó Központi Választási Bizottsága
Korab Mushkolaj Koszovó Nagykövetsége
Adnan Konushevci   Koszovói Választási Panaszbizottság (ECAP)
Afijete Sada   Koszovói Választási Panaszbizottság (ECAP)
Faton Ademi   Koszovói Választási Panaszbizottság (ECAP)
Fejzullah Rexhepi   Koszovói Választási Panaszbizottság (ECAP)
Gyltene Sylejmani   Koszovói Választási Panaszbizottság (ECAP)
Hasan Shala   Koszovói Választási Panaszbizottság (ECAP)
Nenad Lazic   Koszovói Választási Panaszbizottság (ECAP)
Rafet Haxhaj   Koszovói Választási Panaszbizottság (ECAP)
Ymer Hoxha   Koszovói Választási Panaszbizottság (ECAP)
Zyhdi Haziri   Koszovói Választási Panaszbizottság (ECAP)
Alejandro Omar Vazquez Martinez Mexikó Nagykövetsége
David Renato Najera Rivas Mexikó Nagykövetsége
Johanna Pimentel Mexikó Nagykövetsége
Juan Manuel Jara Urena Mexikó Nagykövetsége
Monique Pizano Peralta Mexikó Nagykövetsége
Orlando Diaz Chavez Mexikó Nagykövetsége
Batbayar Zeneemyadar   Mongol Nagykövetség
Dalaidorj Ukhnaa   Mongol Nagykövetség
Orkhontulga Tsedensodnom    Mongol Nagykövetség
Aliz Emese Petke Norvég Nagykövetség
Andreas Myrseth Norvég Nagykövetség
Kathrina Ramberg Norvég Nagykövetség
Timea Ruzsbaczky Norvég Nagykövetség
Aurora Hartveit Norvég Nagykövetség
Valery Lyakhov Oroszországi Föderáció Nagykövetsége
Alexey Sidorov Oroszországi Föderáció Nagykövetsége
Ivan Darchiev Oroszországi Föderáció Nagykövetsége
Mag. Bernhard Uhlir Osztrák Belügyminisztérium
Marie Antoinette Sedin Palesztin Nagykövetség
John Eghbali Nowshahr SILBA
Peter Kolby SILBA
James Erec Hulverscheidt SILBA
Jens Johannes Emmers SILBA
Johanne Luth Moller-Petersen SILBA
Jonas Deleuran Larsen SILBA
Jonas Midtgaard Hedelund SILBA
Jonas Pedersen SILBA
Kaltrina Shala SILBA
Katrin Manuela Baumann SILBA
Kathrine Raabjerg Nielsen SILBA
Alexander Rossen-Jorgensen SILBA
Anne Sophie Lyskjaer Noer SILBA
Assel Alashpekova SILBA
Barbara Erling SILBA
Betül Akdemir SILBA
Dean Marschall Stage SILBA
Emily Marjukka Stevens SILBA
Hedegaard Knudsen Erik SILBA
Federica Romana Simone SILBA
Indh Udol SILBA
Mia Tarp Hansen SILBA
Mastona Khaliova SILBA
Sara Bella Strand SILBA
Shana Hepping SILBA
Simon Lindholm Jürgensen SILBA
Tosca Coehoorn SILBA
Viktoria Andreeva SILBA
Rebekka Ravn Lange-Nielsen SILBA
Rick Zuijderduijn SILBA
Larissa Munch SILBA
László Bugyi SILBA
Lea Kaja Makurath SILBA
Lykke Maria Fisker SILBA
Lynn Wolff SILBA
Maria Moller Kursch SILBA
Marina Esann SILBA
Matthaus Zygmunt Pohl SILBA
Mátyás Koppány SILBA
Rodríguez de Colmenares Spanyol Nagykövetség
Istvan Kocsis   Svájc Nagykövetsége
Amina Brajanac   Svéd Nagykövetség
Andreas Attorps   Svéd Nagykövetség
Katarina Szécsi Ásbrink   Svéd Nagykövetség
Per Niclas Trouve   Svéd Nagykövetség
Kittivudh Pinyowit Thai Nagykövetség
Jakkrit Srivali Thai Nagykövetség
CSONTOS Krisztina USA Nagykövetsége
Darin CHRISTENSEN USA Nagykövetsége
FÜREDI Anna USA Nagykövetsége
Karl ANDERSON    USA Nagykövetsége
LARSEN Zsuzsanna USA Nagykövetsége
Ryan SOUKUP USA Nagykövetsége
Stephanie HOUSEL  USA Nagykövetsége
Alina Montano   USA Nagykövetsége
Antonia Molnarova   USA Nagykövetsége
Barry Chang   USA Nagykövetsége
Daniel Babinski   USA Nagykövetsége
David Kostelancik   USA Nagykövetsége
David Newton   USA Nagykövetsége
David Van Cleve  USA Nagykövetsége
Donald Brown   USA Nagykövetsége
Dóra Barta   USA Nagykövetsége
Emma Nagy   USA Nagykövetsége
Eric Watnik   USA Nagykövetsége
Erin Webster-Main   USA Nagykövetsége
Gergely Gaál   USA Nagykövetsége
Gregory Meier   USA Nagykövetsége
Jan Schall   USA Nagykövetsége
Jay Douglas Dykhouse  USA Nagykövetsége
Katalin Molnár   USA Nagykövetsége
Linda Mézes   USA Nagykövetsége
Máté Hegedűs   USA Nagykövetsége
Matthew Glenn   USA Nagykövetsége
Sean Hughes   USA Nagykövetsége
Szilvia Harkinsné Dr. Friedrich USA Nagykövetsége
Thomas Fenton   USA Nagykövetsége
Thomas Wingard   USA Nagykövetsége
Virág Németh   USA Nagykövetsége