Frissitve: 2018-04-21 12:23:55

ORSZÁGGYŰLÉSI KÉPVISELŐK VÁLASZTÁSA
2018. április. 8

Feldolgozás állása: 100.0

Tájékoztató adatok a(z)
FIDESZ-KDNP
jelölőcsoport egyéni választókerületi mandátumairól

Sorrend: Jelölt neve szerint Mandátumszerzés helye szerint
Jelölt neve Mandátumszerzés helye
megye/főváros OEVK
Ágh Péter VAS 02 Sárvár
Aradszki András PEST 01 Érd
Balla Mihály NÓGRÁD 02 Balassagyarmat
Bányai Gábor BÁCS–KISKUN 05 Kiskunhalas
Barcza Attila GYŐR–MOSON–SOPRON 04 Sopron
Dr. Becsó Károly NÓGRÁD 01 Salgótarján
Bencsik János KOMÁROM–ESZTERGOM 01 Tatabánya
B Nagy László CSONGRÁD 02 Szeged
Bodó Sándor HAJDÚ–BIHAR 05 Hajdúszoboszló
Boldog István JÁSZ–NAGYKUN–SZOLNOK 04 Törökszentmiklós
Bóna Zoltán PEST 08 Szigetszentmiklós
Csenger-Zalán Zsolt PEST 02 Budakeszi
Cseresnyés Péter ZALA 03 Nagykanizsa
Csöbör Katalin BORSOD–ABAÚJ–ZEMPLÉN 01 Miskolc
Czerván György PEST 09 Nagykáta
Czunyiné Dr. Bertalan Judit KOMÁROM–ESZTERGOM 03 Komárom
Dankó Béla BÉKÉS 02 Békés
Demeter Zoltán BORSOD–ABAÚJ–ZEMPLÉN 04 Kazincbarcika
Dunai Mónika BUDAPEST 14 Budapest XVII. kerület
Farkas Sándor CSONGRÁD 03 Szentes
Fenyvesi Zoltán VESZPRÉM 03 Tapolca
Földi László PEST 12 Cegléd
Font Sándor BÁCS–KISKUN 03 Kalocsa
Gelencsér Attila SOMOGY 01 Kaposvár
Gulyás Gergely BUDAPEST 03 Budapest XII. kerület
Gyopáros Alpár GYŐR–MOSON–SOPRON 03 Csorna
Hadházy Sándor PEST 03 Szentendre
Dr. Hargitai János BARANYA 03 Mohács
Dr. Hende Csaba VAS 01 Szombathely
Herczeg Tamás BÉKÉS 01 Békéscsaba
Dr. Hoppál Péter BARANYA 02 Pécs
Dr. Hörcsik Richárd BORSOD–ABAÚJ–ZEMPLÉN 05 Sátoraljaújhely
Horváth István TOLNA 01 Szekszárd
Horváth László HEVES 02 Gyöngyös
Hubay György BORSOD–ABAÚJ–ZEMPLÉN 02 Miskolc
Dr. Kállai Mária JÁSZ–NAGYKUN–SZOLNOK 01 Szolnok
Kara Ákos GYŐR–MOSON–SOPRON 02 Győr
Kocsis Máté BUDAPEST 06 Budapest VIII. kerület
Koncz Ferenc BORSOD–ABAÚJ–ZEMPLÉN 06 Tiszaújváros
Kontrát Károly VESZPRÉM 02 Balatonfüred
Kósa Lajos HAJDÚ–BIHAR 01 Debrecen
Dr. Kovács József BÉKÉS 03 Gyula
Kovács Sándor JÁSZ–NAGYKUN–SZOLNOK 03 Karcag
Kovács Sándor SZABOLCS–SZATMÁR–BEREG 05 Mátészalka
Dr. Kovács Zoltán VESZPRÉM 04 Pápa
Lázár János CSONGRÁD 04 Hódmezővásárhely
Lezsák Sándor BÁCS–KISKUN 04 Kiskunfélegyháza
Manninger Jenő ZALA 02 Keszthely
Móring József Attila SOMOGY 03 Marcali
Nagy Csaba BARANYA 04 Szigetvár
Dr. Nagy István GYŐR–MOSON–SOPRON 05 Mosonmagyaróvár
Nyitrai Zsolt HEVES 01 Eger
Ovádi Péter VESZPRÉM 01 Veszprém
Pánczél Károly PEST 11 Dabas
Pócs János JÁSZ–NAGYKUN–SZOLNOK 02 Jászberény
Pogácsás Tibor PEST 10 Monor
Dr. Pósán László HAJDÚ–BIHAR 02 Debrecen
Potápi Árpád János TOLNA 02 Dombóvár
Rétvári Bence PEST 04 Vác
Riz Gábor BORSOD–ABAÚJ–ZEMPLÉN 03 Ózd
Dr. Salacz László BÁCS–KISKUN 01 Kecskemét
Dr. Seszták Miklós SZABOLCS–SZATMÁR–BEREG 03 Kisvárda
Dr. Simicskó István BUDAPEST 02 Budapest XI. kerület
Simonka György BÉKÉS 04 Orosháza
Dr. Simon Miklós SZABOLCS–SZATMÁR–BEREG 06 Nyírbátor
Simon Róbert Balázs GYŐR–MOSON–SOPRON 01 Győr
Süli János TOLNA 03 Paks
Dr. Szabó Tünde SZABOLCS–SZATMÁR–BEREG 01 Nyíregyháza
Szabó Zsolt HEVES 03 Hatvan
Szászfalvi László SOMOGY 02 Barcs
Szatmáry Kristóf BUDAPEST 13 Budapest XVI. kerület
Dr. Szűcs Lajos PEST 07 Vecsés
Tállai András BORSOD–ABAÚJ–ZEMPLÉN 07 Mezőkövesd
Tasó László HAJDÚ–BIHAR 03 Debrecen
Tessely Zoltán FEJÉR 03 Bicske
Dr. Tiba István HAJDÚ–BIHAR 06 Hajdúböszörmény
Dr. Tilki Attila SZABOLCS–SZATMÁR–BEREG 04 Vásárosnamény
Törő Gábor FEJÉR 02 Székesfehérvár
Tuzson Bence PEST 05 Dunakeszi
V.Németh Zsolt VAS 03 Körmend
Varga Gábor FEJÉR 05 Sárbogárd
Varga Mihály BUDAPEST 04 Budapest II. kerület
Vargha Tamás FEJÉR 01 Székesfehérvár
Vécsey László József PEST 06 Gödöllő
Vigh László ZALA 01 Zalaegerszeg
Dr. Vinnai Győző SZABOLCS–SZATMÁR–BEREG 02 Nyíregyháza
Dr. Vitányi István HAJDÚ–BIHAR 04 Berettyóújfalu
Dr. Völner Pál KOMÁROM–ESZTERGOM 02 Esztergom
Witzmann Mihály SOMOGY 04 Siófok
Dr. Zombor Gábor BÁCS–KISKUN 02 Kecskemét
Zsigó Róbert BÁCS–KISKUN 06 Baja